Dienes-nap program

Utolsó módosítás: 2016. augusztus 16.

A matematikai módszertani műhely részletes programja az Eszterházy Károly Főiskola Matematikai és Informatikai Intézetében

2.Dienes-nap

Matematikai módszertani műhely az Eszterházy Károly Főiskola
Matematikai és Informatikai Intézetében

Az Eszterházy Károly Főiskola Matematikai és Informatikai Intézete a Tanárképző Központtal és az ÉRPEK-kel közösen matematikai módszertani műhelynapot rendez

2016. május 27-én,

melynek célja a matematika játékos, élményszerű oktatásának népszerűsítése, Dienes Zoltán szellemi hagyatékának ápolása. A műhelynapra szeretettel várjuk mindazokat, akik szívükön viselik a matematikaoktatás minőségét, akik hiszik, hogy a matematikát lehet érdekesen, játékosan megismertetni és megszerettetni a gyerekekkel. A konferencia ideje alatt és helyszínén megtekinthető Szikora Tamás festőművész képeinek és Csatlós Csaba geometriai modelljeinek kiállítása.

A rendezvényre regisztrálni a következő címen lehet:

Helyszín: Eger, Leányka utca 4., C épület 124-es előadó

A konferencia részletes programja itt érhető el.